עבודות איטום בגובה בסנפלינג – איטום של קירות חיצוניים, סגירת סדקים ואיטומם, סגירת פוגות בסיקה או בכוחלה


ברמה גבוהה אנו נותנים מענה ופתרונות לבעיות של נזילות מקיר חיצוני, וחדירת מים או ספיגת מים מקירות חיצוניים, לרוב הבעיה מתעוררת בקיר דרומי וקיר מערבי. כאשר חדירת המים היא מקיר חיצוני ללא גישה. לכן העבודה מבוצעת באמצעות סנפלינג או במות הרמה כאשר האלטרנטיבה של הסנפלינג לרוב היא עדיפה הן כלכלית והן מבחינת יעילות ומהירות העבודה.

ניתן לבצע איטום קירות חיצוניים בצורה נקודתית לפתרון הרטיבות, אך מומלץ בעיקר בקירות טיח לבצע צביעה וטיפול בקיר או בחזית שלמה ככה שאחידות הבניין נשמרת וויזואלית התיקון נראה יותר טוב וכל הקיר נשמר לעוד כמה שנים מפגעי מזג האוויר.

לכל קיר יש את שיטות האיטום שלו קיר אריחי אבן מומלץ לאטום פוגות מחדש ולמרוח חומר דוחה מים כגון סילר או ננו סטון, קירות של טיח אקרילי מומלץ לסגור סדקים בסיקה ולצבוע את כל הקיר ברב גמיש.

להלן דוגמה לקיר חיצוני עם חיפוי טיח וצבע לפני איטום וצביעה ואחרי, הטיפול שהקיר עבור הוא תיקוני טיח, הסרת טיח רופף ומילוי טיח חדש סגירת סדקים עם סיקה פלאקס צביעה בפראיימר וצביעה של שני שכבות במאסטר גג:

רמה גבוהה – עבודות גובה בסנפלינג – איטום בגובה ושיפוץ חזית הבניין – רפידים 8 לפני ואחרי

חברתנו מתמחה בביצוע כלל עבודות המעטפת, לרבות, שיקום בטון, שיקום טיח וצביעה מחודשת של קירות חיצוניים, איטום פוגות פתוחות לאורך הבניין, איטום קירות חיצוניים המחופים אריחי אבן או שיש ועוד.

שימוש בטכניקת גלישה על חבלי סנפלינג, מקלה על גישה מהירה למקומות קשים ובעלי זווית חדה אליהם לא ניתן להגיע בדרך אחרת. שימוש בחבלי גישה כפתרון לשיפוץ חזית הבניין ושיקום המעטפת החיצונית בגובה הנו יעיל הן מבחינת העלויות הכספיות והן מבחינת אפשרות שיבוש של פיגומי הבניין.

צוות העובדים של חברתנו מספק מגוון רחב של פתרונות שיקום מבנים, שיפוץ וחידוש מעטפת הבניין.

אם אתם מחפשים חברה אמינה ובעלת ניסיון רב בביצוע עבודות שיפוץ חזיתות וטיפול בחידוש מעטפת הבניין בעקבות בלאי שנוצר במהלך השנים, תנאי מזג האוויר והזמן, הגעתם למקום הנכון. לחברתנו הידע והניסיון בביצוע עשרות פרויקטים בגובה ומתן פתרונות גישה בהגעה למקומות קשים ומורכבים.

צוות העובדים של חברתנו הינו צוות מנוסה, ובעל הסמכה לביצוע עבודות גובה באמצעות חבלי סנפלינג.

ברמה גבוהה אנו נותנים מענה מקיף לכל צרכי הגובה, לרבות פתרונות הגעה למקומות קשים, שיקום חזית המבנה, חידוש ושיפוץ חזית מעטפת הבניין, ביצוע תיקונים מבניים בקירות חיצוניים ופנימיים, החלפת אריחים וביצוע עבודות גובה מורכבות הדורשות מיומנות וניסיון.

צוות העובדים שלנו ידאג להגיע לאותם מקומות בהם הגישה מוגבלת וקשה ויבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.


מעוניינים לקבל מאתנו הצעה או יעוץ מקצועי ?

השאירו את פרטיכם בטופס מטה ואחד מנציגנו יצור אתכם קשר בהקדם.