על היתרונות בעבודה עם חבלי סנפלינג

לעבודה באמצעות מערכת חבלי סנפלינג קיימים היתרונות ברורים על פני שיטות עבודה אחרות כגון: פיגומים ובמות הרמה. באמצעות שימוש בחבלי סנפלינג, יכולים גולשי המעטפת להגיע בבטחה למקומות גבוהים אליהם הגישה בעייתית ומוגבלת. בהשוואה עם אמצעים ושיטות עבודה אחרות, נחשבת עבודה בגובה עם חבלי סנפלינג כיעילה הרבה יותר, תוך צמצום זמני העבודה והעלויות הכרוכות בביצועה.

עבודות איטום, צביעה, ניקיון חזיתות וכדומה המבוצעות בגובה, יכולות להתבצע באמצעות מנוף, פיגום, מתוך חלון או באמצעות חבלי סנפלינג. החיסרון הבולט בעבודה עם מנוף או פיגום הנו העלות הגבוה הכרוכה בסיוע בהם, לעומת היתרון שהם מעניקים לעובד בגובה בנוחות ביצוע העבודה. לפועל. החיסרון של ביצוע עבודה מתוך חלון הנו שלרוב לא ניתן להגיע לאזור המיועד לביצוע העבודה, כולו או חלקו ולכן לרוב לא ניתן לבצע עבודה רק מתוך חלון. החיסרון של ביצוע עבודות בגובה באמצעות חבלי סנפלינג ניתן לגישור ביתר קלות יחסית לחסרונות של שאר האמצעים לביצוע עבודות גובה. עבודה בגובה באמצעות חבלי סנפלינג נחשבת כבטוחה פחות לעובד בגובה ולפיכך דורשות רמה גבוהה של ציוד, הכשרה מיוחדת, מיומנות, הסמכה וניהול מתאים.

ביצוע עבודות גובה באמצעות שימוש בחבלי סנפלינג מאפשר עבודה כמעט בכל סביבה והגעה לאזורים עם גישה בעייתית ומוגבלת, תוך מתן פתרונות למגוון רחב של מצבים מורכבים המצריכים פתרון מסוג זה, אפשרות הגעה לכל מקום גם למקומות שמנוף לא יכול להגיע, עלות נמוכה יחסית בהשוואה לשימוש באמצעים אחרים כגון: מנוף, במת הרמה או פיגומים, מהירות תיאום ביצוע והגעה למקומות בגובה רב מאוד יחסית למנוף או פיגומים.

הבניה כיום מאופיינת בבניה לגובה, הדורשת פתרונות גובה ייחודיים שכן לא ניתן לבנות פיגום זקיפים “רגיל” לגובה רב, ולעתים ישנה בעיה לגשת למקומות מוגבלים, צדדיים עם גישה מורכבת שניתן אך לא משתלם כלכלית להרכיב פיגום על מנת להגיע אליהם ולכן הפתרון הנכון הוא ביצוע העבודה באמצעות חבלי סנפלינג.

לרמה גבוהה ניסיון רב ועשיר בביצוע עבודות בגובה באמצעות חבלי סנפלינג. אנו מעסיקים צוות מוכשר ומיומן של גולשי מעטפת, מטפסי תרנים ועובדים כלליים לביצוע כל סוגי העבודות בגובה.