התקנת שלטים וקונסטרוקציות כוללות שלטי חוצות קונסטרוקציות מתכת או כבלים, התקנות ובניה של אנטנות שירות של מטפסי תרנים, ואישור מהנדס במידת הצורך


אנו נותנים מענה עם כוח אנושי מיומן בעל ניסיון של שנים
כל עבודה פשוטה של התקנה נהפכת למורכבת עד כדי בלתי אפשרית כאשר היא צריכה להיות מבוצעת בגובה, הפתרונות לביצוע עבודה בגובה הם ע”י מנוף סל, במת הרמה, פיגומי זקיפים, פיגום תלוי, סנפלינג ועוד… ברמה גבוהה אנו מתמחים בעיקר בביצוע עבודות גובה באמצעות סנפלינג, אם כי אנו גם נותנים מענה ומבצעים עבודות בשיטות אחרות בהתאם לצורך, עבודות השילוט וההתקנות בגובה לרוב מבוצעות באמצעות הסנפלינג ולעתים נעזרים במנוף סל.

עבודות שילוט בגובה כוללת שילוט על בניינים, מתקני שילוט, התקנה של קונסטרוקציה לשלטים, הנפה והתקנה של שילוט על עגורנים, שילוט מואר עם חיבור לחשמל, תליית שלטי חומות ושלטי ענק.

עבודות של התקנה בגובה כוללות התקנת ציוד תקשורת על כל סוגיו לרבות התקנת מצלמות, התקנת מצלמות לעגורנים, התקנת מצלמות מיוחדות לצורכי אבטחה וצרכים ביטחוניים אחרים במיקומים קשים להגעה, התקנת רשתות לבניה בגובה, התקנת רשתות והתקנים נוספים המרחיקים יונים, התקנת קווי חיים למפעלים ומוסדות, התקנת מרזבים, התקנת גגונים ועוד.

אנו מבצעים התקנות על מגדלים, תרנים ואנטנות, כולל ביצוע תחזוקת אנטנות עם צוות עבודה מיומן ובעל ניסיון רב בעבודות מסוג זה.

רמה גבוהה – התקנת שלטים וקונסטרוקציות בגובה. קונסטרוקציות מתכת, מסגרות עם כבלי פלדה וקונסטרוקציות שילוט על פיגומים


מעוניינים לקבל הצעה עבור התקנה בגובה ?

השאירו פרטים ונשמח לעזור! או חייגו עכשיו 054-306-2800