התקנת מצלמות אבטחה ומערכות בטחון באתרי בנייה על גבי עגורנים בגובה לצרכי פיקוח ובקרה


ברמה גבוהה אנו מבצעים עבודות והתקנות של אובייקטים בגובה עם התמחות עיקרית בביצוע התקנת ציוד תקשורת מתקדם בגובה, התקנת מצלמות לעגורנים, התקנת מצלמות מיוחדות לצורכי אבטחה וצרכים ביטחוניים אחרים באתרי בנייה.

התקנת מצלמת אבטחה בגובה באתרי בנייה ועל גבי עגורנים מאפשרת פיקוח ושליטה על הנעשה באתר הבנייה וצפייה בתהליך העבודה של העובדים באתר, מנהלי העבודה, מהנדסים ומפקחי הבטיחות.

להלן סרטון הממחיש בצורה טובה את היתרונות הגלומים בהתקנת מצלמות אבטחה על עגורנים בגובה ובאתרי בנייה:

לחברתנו צוות עובדים מיומן ומנוסה הכולל גולשי מעטפת ומטפסי תרנים אשר מתמחה בביצוע עבודות גובה בסנפלינג ובאמצעות במות הרמה להתקנה של מצלמות אבטחה על מגדלים, תרנים ואנטנות.

חברתנו מבצעת גם כן תחזוקה של אנטנות בגובה.

לרמה גבוהה ניסיון בביצוע פרויקטים של התקנת מצלמות אבטחה ומערכון בטחון באתרי בנייה על גבי עגורנים המאפשרות צפייה מרחוק תוך השגת פיקוח ובקרה על הנעשה בשטח אתר הבנייה.

עבודות של התקנה בגובה כוללות התקנת ציוד תקשורת על כל סוגיו לרבות התקנת מצלמות, התקנת מצלמות לעגורנים, התקנת מצלמות מיוחדות לצורכי אבטחה וצרכים ביטחוניים אחרים במיקומים קשים להגעה, התקנת רשתות לבניה בגובה, התקנת רשתות והתקנים נוספים המרחיקים יונים, התקנת קווי חיים למפעלים ומוסדות, התקנת מרזבים, התקנת גגונים ועוד.

אנו מבצעים התקנות על מגדלים, תרנים ואנטנות, כולל ביצוע תחזוקת אנטנות עם צוות עבודה מיומן ובעל ניסיון רב בעבודות מסוג זה.


מעוניינים לקבל מאתנו הצעה או יעוץ מקצועי ?

השאירו את פרטיכם בטופס מטה ואחד מנציגנו יצור אתכם קשר בהקדם.