חיזוק אריחי שיש בבניין בגובה בסנפלינג, תיקוני שיש וחיזוקי אריחי שיש ואבן רופפים הנוטים ליפול בבניינים ישנים


חברתנו מתמחה בביצוע עבודות בגובה ובביצוע תיקונים, חיזוקים ובניה מחדש של לוחות שיש וחיפויי אבן רופפים או חסרים, אשר נוצרו בדרך כלל כתוצאה מבלי ושחיקה של תנאי מזג האוויר בבנייני מגורים ובניינים מסחרים שונים.

שימוש בטכניקת גלישה על חבלי סנפלינג, מקלה על גישה מהירה למקומות קשים ובעלי זווית חדה אליהם לא ניתן להגיע בדרך אחרת. שימוש בחבלי גישה כפתרון לשיפוץ חזית הבניין ותיקון האריחים הרופפים בגובה הנו יעיל הן מבחינת העלויות הכספיות והן מבחינת אפשרות שיבוש של פיגומי הבניין.

צוות העובדים של חברתנו מספק מגוון רחב של פתרונות שיקום מבנים, שיפוץ וחידוש מעטפת הבניין.

חברתנו מתמחה בביצוע עבודות חיזוק אריחי שיש בגובה, אנו נטפל עבורכם בכל ההיבטים של תיקוני האריחים והלבנים, לרבות תיקוני פגמים מבניים כגון : סדקים, שברים, לבנים חסרות או שבורות, תוך שימוש בחומרי מליטה ואיטום מקצועיים הנבחרים על ידנו בקפידה לצורך אותה העבודה ממש.

אריחי השיש יטופלו על ידנו בקפידה, תוך הסרת כל חומר מליטה ישן המערער את יציבות האריחים ויישום של חומר מליטה חדש וחזק על הגב של האריח. במידת הצורך יוחלפו אריחי בניין חסרים, שבורים או סדוקים באריחים חדשים, תוך התאמה מקסימלית של גוון האריחים לזה הקיים במבנה.

לאחר סיום העבודה, יבצעו גולשי המעטפת של חברתנו בדיקה יסודית ומקיפה לוודא שכל האזור המטופל, הנו נקי מסיכונים שמקורם בטיט או חומר מליטה ישן אחר.

אם אתם מחפשים חברה אמינה ובעלת ניסיון רב בביצוע עבודות מעטפת בניין ובפרט עבודות חיזוק אריחי שיש רופפים, חידוש ושיפוץ חזית הבניין בעקבות בלאי שנוצר במהלך השנים, תנאי מזג האוויר והזמן, הגעתם למקום הנכון. לחברתנו הידע והניסיון בביצוע עשרות פרויקטים בגובה ומתן פתרונות גישה בהגעה למקומות קשים ומורכבים.

צוות העובדים של חברתנו הינו צוות מנוסה, ובעל הסמכה לביצוע עבודות גובה באמצעות חבלי סנפלינג.

ברמה גבוהה אנו נותנים מענה מקיף לכל צרכי הגובה, לרבות פתרונות הגעה למקומות קשים, חיזוק אריחי שיש, החלפת אריחי שיש, השלמת אריחי שיש חסרים, תיקון סדקים בקירות חיצוניים ופנימיים, החלפת אריחים וביצוע עבודות גובה מורכבות הדורשות מיומנות וניסיון.

צוות העובדים שלנו ידאג להגיע לאותם מקומות בהם הגישה מוגבלת וקשה ויבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.


מעוניינים לקבל מאתנו הצעה עבור עבודות חיזוק אריחי שיש בגובה ?

השאירו פרטים ונשמח לעזור! או חייגו עכשיו 054-306-2800

גלריית תמונות