עבודות גובה במפעלים כולל התקנת קווי חיים, התקנת רשתות למניעת נפילה התקנות בגובה, ניקוי סילו, עבודות בחלל מוקף


אין צורך להסביר את החשיבות של התקנות אביזרים מצילי חיים, לפי החוק על המעסיק / תופס המפעל להגן על העובדים בו מפגיעה כתוצאה מעבודה שוטפת אם זה הגנה מחלקים נעים ואם מהחלקה וכדו’ אנו עוסקים בהגנה מנפילה מגובה, עם צוות מוכשר ומאושר על ידי משרד הכלכלה לעבודה על כל סוג גובה שהוא כגון במות פיגומים סולמות עבודה בסנפלינג ועוד.

במפעל ככל שמדובר בעבודת גובה מורכבת ונדירה /בעל תדירות נמוכה כגון ניקוי סילו או התקנת קווי חיים עדיף להביא צוות מומחה לגובה, ולהפך אם מדובר בעבודה שוטפת עם סיכון פשוט יחסית כגון הליכה על גג לתיקון אלמנטים שעל הגג, אז עדיף למפעל להחזיק צוות פנימי לביצוע. אך גם צוות זה צריך להיות מוגן ומוכשר, הגנה על ידי מעקה או קו חיים וכדו’ ומוכשר על ידי הדרכת גובה.  

הגנות העובד במפעל נדרשות על ידי החוק בישראל להיות על פי תקן ובתוקף, לדוגמה עובד המשתמש ברתמה אז על העובד להיות עם הדרכת גובה בתוקף (כל שנתיים יש לחדש ) ועל הרתמה ונקודת העיגון להיות בתקן.

ברמה גבוהה עבודות גובה ישנו את הצוות שיוכל לתת מענה מקיף לכל סוגי העבודות גובה עם הכשרות וביטוחים מתאימים לעבודות גובה ונשמח למצוא לכם את הפתרון האידאלי לכל אתגר ומשימה.

מחפש חברה מנוסה לביצוע עבודות גובה ומתן פתרונות לעבדות גובה במפעלים או בתעשייה ? הגעת למקום הנכון. לרמה גבוהה צוות עובדים רחב ומנוסה בביצוע עבודות גובה בעשרות פרויקטים שבוצעו על ידנו בהצלחה רבה.

לבחירת חברה לביצוע עבודות גובה בתחומי מפעל תעשייתי או מפעל בינוני ישנה חשיבות מכרעת בעיקר בשל הצורך בשמירה קפדנית על בטיחות במהלך ביצוע העבודה. ברמה גבוהה אנו שמים דגש וחשיבות רבה לנושא הבטיחות, לכן חברתנו דוגלת במדינות בריאות ובטיחות קפדנית מאוד. אנו עושים שימוש בציוד בטיחותי ומקצועי שייעודו לביצוע העבודה, תוך פיקוח על מהלך העבודה והעובדים הנמצאים במקום ע”י מנהל עבודה במקום ושמירה על הוראות תקנות הבטיחות.

ברמה גבוהה אנו נותנים מענה מקיף לכל צרכי הגובה, לרבות פתרונות הגעה למקומות קשים, התקנת קווי חיים, התקנת נקודות עיגון, שיקום חזיתות מבנים, איטום בגובה, חיזוק אריחים ועוד.

לחברתנו צוות עובדים מסור ובעל ניסיון של שנים רבות בביצוע כל סוגי העבודות בגובה ומתן פתרונות לצרכים המיוחדים של הלקוח.

צוות העובדים שלנו ידאג להגיע לאותם מקומות בהם הגישה מוגבלת וקשה ויבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.


מעוניינים לקבל מאתנו הצעה עבור עבודות פתרונות גובה למפעלים ותעשייה ?

השאירו פרטים ונשמח לעזור! או חייגו עכשיו 054-306-2800