התקנת קווי חיים, נקודות עיגון בגובה ושירותים לצורכי גובה במפעלים ותעשייה


חברתנו מתמחה בהתקנת קווי חיים מכל סוגי ופתרונות קונסטרוקציה להתקנתם, במחירים תחרותיים! כמו כן אנו עובדים מול יצרניות קווי החיים המובילות, המייצרות קווי חיים על פי התקן האירופאי en795, דואגים לייבוא ואישור הציוד.

רבים המפעלים והעסקים שבחרו להתקין קווי חיים ונקודות עיגון לטובת אבטחת העובדים בגובה. מטבעו של שוק חופשי כשיש ביקוש, רבים האנשים המציעים את שירותם למתן פתרון קבוע לאבטחה בגובה . אכן ניתן למצוא פתרונות מגוונים ורבים המשווקים על ידי חברות ראויות ובעלות ידע רב בנושא. עם זאת ניתן לומר שקיימים לא מעט חובבנים המתעסקים בתחום שחושבים, שאם ברשותם מקדחה ,סולם וסוג של כבל פלדה הם מסוגלים לבנות קווי חיים ועיגונים. הדבר מוטעה מיסודו ואף מסוכן עד מאד. ישנם לא מעט סיפורים של מתקינים הקודחים עיגונים ופוגעים בצינורות תקשורת מים וכדומה, מתקינים עיגונים בתווך חופשי כמו בלוקים או אבנים מנותקות או אף גרוע מכך, מתקינים עיגונים לא מתאימים לרמת העומסים שעלולים להתפתח.

מערכות קווי חיים באמצעות עוגנים וכבלי נירוסטה משמשות למתן גישה אופקית. הן יכולות להיות מותקנות על גגות, מנופים ומיקומים אחרים רבים שבהם התקנת מערכת של מעקות אינה אפשרית. חברתנו מתמחה בביצוע סקרים, תכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות קווי חיים תוך מתן אפשרות לגישה אופקית בכל מסלול נדרש.

מחפש חברה להתקנת קווי חיים, ביצוע עבודות גובה מכל סוג שהוא ומתן פתרונות קונסטרוקציה בגובה ? הגעת למקום הנכון. לרמה גבוהה צוות עובדים רחב ומנוסה בביצוע עבודות גובה בעשרות פרויקטים שבוצעו על ידנו בהצלחה רבה.

לבחירת חברה לביצוע התקנת קווי חיים ומתן פתרונות קונסטרוקציה בגובה חשיבות מכרעת על מהלך ביצוע הפרויקט ותוצאותיו. ברמה גבוהה אנו שמים דגש וחשיבות רבה לנושא הבטיחות, לכן חברתנו דוגלת במדינות בריאות ובטיחות קפדנית מאוד. אנו עושים שימוש בציוד בטיחותי ומקצועי שייעודו לביצוע העבודה, תוך פיקוח על מהלך העבודה והעובדים ע”י מנהל עבודה במקום ושמירה על הוראות תקנות הבטיחות.

ברמה גבוהה אנו נותנים מענה מקיף לכל צרכי הגובה, לרבות פתרונות הגעה למקומות קשים, התקנת קווי חיים, התקנת נקודות עיגון, שיקום חזיתות מבנים, איטום בגובה, חיזוק אריחים ועוד.

לחברתנו צוות עובדים מסור ובעל ניסיון של שנים רבות בביצוע כל סוגי העבודות בגובה ומתן פתרונות לצרכים המיוחדים של הלקוח.

צוות העובדים שלנו ידאג להגיע לאותם מקומות בהם הגישה מוגבלת וקשה ויבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.


מעוניינים לקבל מאתנו הצעה עבור התקנת קווי חיים וביצוע עבודות גובה ?

השאירו פרטים ונשמח לעזור! או חייגו עכשיו 054-306-2800