שיפוץ חזיתות ומעטפת בניין בגובה בסנפלינג


שיפוץ וחידוש חזית או מעטפת הבניין שונה משיפוץ פנימי בכמה דברים: בחומרים, באופן העבודה ובבעלי המקצוע שנדרשים לבצע את העבודה.

החומרים צרכים להיות מותאמים לקירות חוץ ולהשתמש ביסוד / פריימיר מתאים חוץ (מומלץ על בסיס טרמפנטין). לפני יישום צבע חוץ ויסוד יש לוודא שהטיח לא רופף ולעשות שיקום לבטון במקרה והוא מפוצץ, בדרך כלל מברזל שנהיה חלודה. ועל מנת שהקיר החיצוני שהוא סופג את כל תנאי מזג האוויר יחזיק לתווך שנים גדול יש לבצע את העבודה בקפדנות ולא לדלג על שלבים כמו הסרת חלקים רופפים מבלי לצבוע מעל!

אופן העבודה שונה בכך שהוא מבוצע בחוץ ולכן בחודשי החורף מומלץ לא לבצע צביעה אם צפוי לרדת גשם ב- 24 שעות שלאחר הצביעה. כמו כן, היות ומדובר על קירות חוץ מדובר באופן אוטומטי על עבודה בגובה הדורשת כלים מתאימים לצורך הגעה לכל שטח מעטפת הבניין. כלים כגון במות רמה / מנוף / פיגומים / ציוד סנפלינג.

בעלי מקצוע מתאימים הנם בעלי מקצוע המוכשרים לעבודה בגובה אם זה על פיגומים או הכשרה מיוחדת לביצוע עבודות מעטפת באמצעות חבלי סנפלינג.

דוגמה לעבודת שיקום חיצוני קל של מבנה שביצעה חברתנו

חברתנו מתמחה בביצוע כלל עבודות המעטפת, לרבות, שיקום בטון, שיקום טיח וצביעה מחודשת של קירות חיצוניים, איטום פוגות פתוחות לאורך הבניין, איטום קירות חיצוניים המחופים אריחי אבן או שיש ועוד.

שימוש בטכניקת גלישה על חבלי סנפלינג, מקלה על גישה מהירה למקומות קשים ובעלי זווית חדה אליהם לא ניתן להגיע בדרך אחרת. שימוש בחבלי גישה כפתרון לשיפוץ חזית הבניין ושיקום המעטפת החיצונית בגובה הנו יעיל הן מבחינת העלויות הכספיות והן מבחינת אפשרות שיבוש של פיגומי הבניין.

צוות העובדים של חברתנו מספק מגוון רחב של פתרונות שיקום מבנים, שיפוץ וחידוש מעטפת הבניין.

אם אתם מחפשים חברה אמינה ובעלת ניסיון רב בביצוע עבודות שיפוץ חזיתות וטיפול בחידוש מעטפת הבניין בעקבות בלאי שנוצר במהלך השנים, תנאי מזג האוויר והזמן, הגעתם למקום הנכון. לחברתנו הידע והניסיון בביצוע עשרות פרויקטים בגובה ומתן פתרונות גישה בהגעה למקומות קשים ומורכבים.

צוות העובדים של חברתנו הינו צוות מנוסה, ובעל הסמכה לביצוע עבודות גובה באמצעות חבלי סנפלינג.

ברמה גבוהה אנו נותנים מענה מקיף לכל צרכי הגובה, לרבות פתרונות הגעה למקומות קשים, שיקום חזית המבנה, חידוש ושיפוץ חזית מעטפת הבניין, ביצוע תיקונים מבניים בקירות חיצוניים ופנימיים, החלפת אריחים וביצוע עבודות גובה מורכבות הדורשות מיומנות וניסיון.

צוות העובדים שלנו ידאג להגיע לאותם מקומות בהם הגישה מוגבלת וקשה ויבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.


מעוניינים לקבל מאתנו הצעה עבור עבודות שיפוץ חזית ומעטפת הבניין בסנפלינג ?

השאירו פרטים ונשמח לעזור! או חייגו עכשיו 054-306-2800

גלריית תמונות