שיקום ושימור מבנים

שיקום ושימור מבנים

עבודות שיקום וחידוש בניינים בגובה 

במאמר קצר זה ננסה להסביר ולעמוד על החשיבות של שמירה על מצבו הפיזי וההנדסי של המבנה ותחזוקתו מעת לעת ולא רק בשעת חירום לאחר שנזק גדול מידי כבר נגרם למבנה עקב בלאי והזנחה ממושכת.

שמירה על צביון מעטפת הבניין ותחזוקתו לרבות ביצוע תיקונים חיצוניים בגובה הן חשובות מאוד ולא רק מסיבות אסתטיות הקשורות למראהו של הבניין. לחשיבות זו השפעה עצומה בראש ובראשונה על תוחלת החיים של הבניין ושרידותו המבנית. לכן מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת ולא רק כאשר נאלצים להתמודד עם בעיות חירום בבניין עקב מצבו הפיזי הירוד. ההשקעה בתחזוקה שוטפת מונעת מהבניין לאבד מערכו ופעמים רבות היא אף עשויה להשביח אותו, הן מבחינת ערכו הכלכלי והן מבחינת מראהו החזותי.

ברמה גבוהה אנו מכסים באופן מלא את כל צרכי הגובה ומספקים מגוון רחב של פתרונות ע”י צוות עובדים מקצועי ומנוסה לשיקום בניינים, חידוש ואיטום המעטפת החיצונית של הבניין, חיזוק אריחים רופפים, הסרת שכבת טיח ומליטה מתפוררת ותיקון כל הנדרש בגובה.

חברתנו עושה שימוש בעיקר בטכניקת עבודת חבלי סנפלינג, שיטה אשר הוכיחה את עצמה כיעילה הן בפן הכלכלי והן מבחינת יעילות העבודה ותוצאותיו של הפרויקט.

גישה באמצעות חבלים מאפשרת לנו להשלים ולבצע מגוון רחב של פעולות הקשורות בתחזוקת מעטפת הבניין, ללא כל מגבלת נגישות או צורך בניוד מתקנים כבדים לאתר העבודה.