עבודות שיקום ושיפוץ מבנים בגובה באמצעות חבלי סנפלינג, שיקום מעטפת הבניין ושיפוץ החזיתות


רמה גבוהה מתמחה בביצוע עבודות שיקום מבנים בגובה, חברתנו מבצעת עבודות שיקום ואיטום מבנים ישנים, שיקום בטון ושיקום חזיתות בניינים ישנים הזקוקים לשיקום.

חברתנו מבצעת עבודות שיקום וחידוש מעטפת הבניין, עבודות שיקום ואיטום קירותיו החיצוניים והפנימיים של הבניין, שיקום בטון מתפורר וסדוק, שיקום תיקוני מעטפת הבניין הכוללים הסרת חלקי טיח ובטון רופפים, ליטוש ברזלי הזיון, מריחת מונוטופ או ארמטק, השלמת בטון עד למישור הבטון המקורי, סגירה בטיח ואיטום בחומר משחתי / צבע אוטם לרוב במאסטר גג או רב גמיש.

לחברתנו התמחות ייחודית בעבודות שיקום מבנים ישנים הדורשים שיפוץ וחידוש. האידאל הוא שמבנה יתוחזק באופן שוטף הכולל במבנה עם חיפוי חיצוני של טיח וצבע: אחת לשנתיים שלוש תיקוני סדקים טיח מתקלף וצביעה, כך שהוא לא יצטרך שיקום כולל, אך הרבה מבנים מזניחים את התחזוקה החיצונית עקב חוסר מודעות ועלויות גבוהות. הזנחה ממושכת עלולה לגרום לחדירת מים, נזקים קשים למבנה כמו היחלשות קונסטרוקטיבית, ולסכנה של נפילת חלקי טיח או חיפוי אחר. ולפני שמגיע מכתב מהעירייה הדורש שיקום של המבנה כדאי להקדים ולשפץ אותו ביוזמתכם.
במבנה בעל חיפוי חיצוני של אבן מומלץ לשמר את המבנה עם התזת ציפוי ננו דוחה מים, ומעבר על הפוגות לפי צורך ויכולת כלכלית.

ברמה גבוהה מבצעים שיקום בטון, הכולל הסרת חלקי טיח ובטון רופפים, ליטוש ברזלי הזיון, מריחת מונוטופ או ארמטק, השלמת בטון עד למישור הבטון המקורי, סגירה בטיח ואיטום בחומר משחתי / צבע אוטם לרוב במאסטר גג או רב גמיש.

כמו כן, ניתן לבצע רק תיקוני טיח שהם השלמת טיח למישור המקורי כך שהבניין יהיה ישר ללא שקעים וברזל חשוף (משמעות של ברזל זיון חשוף היא היחלשות הקונסטרוקציה באופן מתמשך), וצביעה חיצונית של המבנה פעולות, אלו מונעות את המשך התפוררות המבנה ומחדשות אותו, אף מעלות את ערכו ושומרות עליו לעוד שנים רבות. בסרטון זה של חברת pda ניתן לראות את החוזק שציפוי חיצוני נותן.

דוגמה לעבודת שיקום חיצוני קל של מבנה שביצעה חברתנו

חברתנו מתמחה בביצוע עבודות בגובה ובביצוע שיקום של חזיתות בניינים ישנות אשר דורשות שיקום וחידוש.

שימוש בטכניקת גלישה על חבלי סנפלינג, מקלה על גישה מהירה למקומות קשים ובעלי זווית חדה אליהם לא ניתן להגיע בדרך אחרת. שימוש בחבלי גישה כפתרון לשיפוץ חזית הבניין ושיקום המעטפת החיצונית בגובה הנו יעיל הן מבחינת העלויות הכספיות והן מבחינת אפשרות שיבוש של פיגומי הבניין.

צוות העובדים של חברתנו מספק מגוון רחב של פתרונות שיקום מבנים, שיפוץ וחידוש מעטפת הבניין.

אם אתם מחפשים חברה אמינה ובעלת ניסיון רב בביצוע עבודות מעטפת בניין ובפרט עבודות שיקום מבנים ישנים, חידוש ושיפוץ חזית הבניין בעקבות בלאי שנוצר במהלך השנים, תנאי מזג האוויר והזמן, הגעתם למקום הנכון. לחברתנו הידע והניסיון בביצוע עשרות פרויקטים בגובה ומתן פתרונות גישה בהגעה למקומות קשים ומורכבים.

צוות העובדים של חברתנו הינו צוות מנוסה, ובעל הסמכה לביצוע עבודות גובה באמצעות חבלי סנפלינג.

ברמה גבוהה אנו נותנים מענה מקיף לכל צרכי הגובה, לרבות פתרונות הגעה למקומות קשים, שיקום חזית המבנה, חידוש ושיפוץ חזית מעטפת הבניין, ביצוע תיקונים מבניים בקירות חיצוניים ופנימיים, החלפת אריחים וביצוע עבודות גובה מורכבות הדורשות מיומנות וניסיון.

צוות העובדים שלנו ידאג להגיע לאותם מקומות בהם הגישה מוגבלת וקשה ויבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.


מעוניינים לקבל מאתנו הצעה או יעוץ מקצועי ?

השאירו את פרטיכם בטופס מטה ואחד מנציגנו יצור אתכם קשר בהקדם.